Jesteś tutaj: Strona główna » Green Blinds » Rolety Kasetowe Vegas Dzień Noc

Rolety Kasetowe Vegas Dzień Noc

System Vegas Classic Dzień i Noc charakteryzuje zastosowanie podwójnej warstwy tkaniny przesłaniającej o charakterystycznym wzorze w ułożone naprzemiennie poziome pasy transparentne i zaciemniające, co pozwala swobodnie kontrolować dopływ światła do pomieszczenia.

Vegas cllasic strona www

Vegas Classic Dzień i Noc to jeden z dostępnych wariantów wykonania ,cieszącego się uznaniem klientów systemu roletowych w eleganckiej, opływowej kasecie aluminiowej, montowanego na cztery wkręty do listwy przy szybowej. Płaskie prowadnice wykonane z aluminium lub PVC klejone są za pomocą taśmy piankowej do listew przy szybowych. Prowadnice zachodzą w światło szyby.

Pokrywa Vegas Classic Dzień i Noc wyposażona jest specjalny kanał do mocowania drugiego skraju tkaniny na całej szerokości rolety, co gwarantuje pewne mocowanie materiału w kasecie.

System Vegas Classic Dzień i Noc dostępny jest wyłącznie w kasecie aluminiowej.

System Classic Dzień i Noc wyposażony został w samohamujący mechanizm Vegas, mocowany po zewnętrznej stronie płytki bocznej. Zarówno montaż, jak i ewentualna wymiana lub kontrola mechanizmu rolety odbywa się bez użycia narzędzi i trwa zaledwie kilka sekund. Równie bezproblemowo przeprowadza się zmianę strony prowadzenia łańcuszka rolety.

Vegas dzien noc 1

Vegas dzien noc 2

Maksymalna szerokość : 160 cm

Dostępne kolory obudowy:

bialy  braz  zloty dab  orzech  mahon  dab_bagienny

Biały                           Brąz               Złoty Dąb               Orzech                   Mahoń           Dąb Bagienny

antracyt

Antracyt

Katalog Tkanina Dzień i noc   do pobrania :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do pobrania  plik Pdf:

Druk zamówień/wycena/instrukcja pomiaru

pdfd 2